www.cvonline.hu

Portál projektvezető

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

Portál projektvezető munkatársat

A leendő munkatárs kiemelt feladatai:

  • a társaság által működtetett portálok, illetve a társaság saját portáljának tartalmi szerkesztése, működtetése, fejlesztése, szerkesztőbizottságok működtetése
  • a társaság érdekeit biztosító és feladatait támogató külső kommunikáció biztosítása,
  • kiadványok szerkesztésében, lektorálásában való közreműködés,
  • kommunikációs stratégia kialakítása

A leendő munkatárssal szemben támasztott követelmények:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • legalább egy idegen nyelv használati szintű ismerete
  • min. 3 éves munkatapasztalat kommunikációs területen;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködő készség;
  • kreativitás,
  • önállóság;
  • részletek iránti igényesség;
  • képesség több feladat egyidejű szervezésére.

Előnyt jelent:

  • építésügy és/vagy örökségvédelem és/vagy informatikai és/vagy térségi tudományokban szerzett végzettség
  • kiadványszerkesztő rendszer ismerete
  • alapfokú HTML ismeret
  • közszférában szerzett tapasztalat;
  • csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • szövegírói (cikk, háttéranyag, levél, beszéd) gyakorlat,

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő