Porfestő/szinterező - Dunaharaszti (Referenciaszám: GyB-1782)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1098265

Feladatok:

  • Fém alkatrészek felfüggesztése
  • Előkezelő berendezés működtetése
  • Vízleszárító kemence működtetése, felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú képzettség (festő, fényező)
  • Porfestő műhelyben szerzett néhány éves gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási költségtérítés 9 Ft/km áron

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Dunaharaszti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (porfestő/szinterező munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1782-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös telefonszámon lehet.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő