www.cvonline.hu

PORFESTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 931409

Automatizált, kisszériás berendezések gyártásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkavállalókat:

PORFESTŐ

Feladatok:
  • alkatrészek festése pórszórásos technológiával
  • lefestett termékek minőségének ellenőrzése
  • munkautasítások betartása
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság
Előny:
  • festő, lakkozó vagy autófényező végzettség
Amit kínálunk:
  • kiemelkedő bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • utazási hozzájárulás
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr