www.cvonline.hu

Porfestő, lakkozó

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Vasvári székhelyű cég keres

Porfestő, lakkozót.

Fém lemez festésében jártas szakembert. Kezdés azonnal!

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves porfestő gyakorlat. Előny: acél termék gyártása, fényezése.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.
  • Éles látás, a hibák gyors felismerése.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása,két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig,mi volt ott a feladata?
Helyek Vasvár
Vas
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű