www.cvonline.hu

Porfestő / Festő - Veszprém és környéke

  • A hirdetés 931 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Porfestő / Festő

Veszprém és környéke

Feladatok:

  • Legyártott termékek festése
  • Lefestett termékek minőségének vizuális ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Festőüzem rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Pozíciónak megfelelő szakvégzettség vagy hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Porfestés során használatos gépek / berendezések ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém és környéke
  • Munkarend: több műszak
  • Környező településekről ingyenes buszt biztosítunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével -  az alábbi  e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő