www.cvonline.hu

Polszerelő / Raktáros 9.kerület

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Polcszerelő/Raktáros

Leendő munkatárs feladatai:

  • polcrendszerek összeszerelése technológiai utasítások alapján
  • raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • jó fizikum

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
  • Műszakrend: egy műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország