www.cvonline.hu

Polish speaking assistant JO-1502-303124

  • A hirdetés 669 napja lejárt

            Our prestigious multinational worldwide known company is looking for:

     Polish speaking assistant

(JO-1502-303124)

Tasks:

  • Provide information for clients and colleagues in the most supportive way
  • Daily communication with customers via email and phone
  • Update and maintain client and customer data
  • Solve ad-hock issues
  • Cooperation with other departments
  • Attending on internal trainings

Requirements:

  • Fluent in Polish and medium knowledge of English is a must
  • Good communication and problem-solving skills
  • Customer orientated
  • Dynamic, proactive, open personality

Our offer:

  • Working in an international, young and dynamic team
  • Professional career opportunity within a prestigious multinational company in Hungary
  • Competitive salary and benefits

Sector(s):

  • SSC (Shared Service Centre)
  • Customer Service

Location:

Egyéb hasonló állások Önnek
Éjszakai árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Éjszakai árufeltöl...
Budapest

Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...