www.cvonline.hu

POLÍROZÓ

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Észak-Pesten lévő karosszéria szervizünkbe

POLÍROZÓ

munkatársat

keresünk

Feladatok:

  •  Fényezésre váró karosszéria elemek előkészítése
  •  Munkák egyeztetése a vezető fényezővel
  •  Technológiai előírásoknak megfelelő műveletek elvégzése
  •  Magas színvonalú technológiai utasítások betartása

Elvárások:

  • Többéves igazolható tapasztalat
  •  Fényező és mázoló szakmunkás bizonyítvány
  •  Minőségi munkavégzés
  • „ B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a feltételeknek fényképes szakmai önéletrajzát – a „POLÍROZÓ” megjelöléssel az e-mail tárgyában – az alábbi e-mail címre várjuk. A jelöletlen tárgyú e-mail, vagy a helytelen tárgymegjelölés az e-mailben az álláspályázatból való automatikus kirekesztést vonja maga után!

A jelentkezéseket a hirdetés megjelenésétől számított két hétig fogadjuk be.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő