www.cvonline.hu

Polcszervizes

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1003629
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal a HELL Energy Magyarország Kft., energiaitalokat forgalmazó multinacionális partnerünk számára keresünk polcszervizes pozícióba diákokat szolnoki munkavégzéssel!

Feladatok:

  • boltok felkeresése területi képviselővel (utazás biztosított)
  • energiaitalok felpakolása polcokra
  • polcok rendezése megadott utasítások alapján
  • igényes polckép kialakítása

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • igényes, ápolt megjelenés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • egész napos ráérés
  • heti 2-3 teljes hétköznap vállalása

Munkaidő: napi 8-10 órában, 6:00 és 18:00 óra között

Előnyt jelent:

  • kevés óra, egyéni tanrend vagy passzív hallgatói jogviszony
  • hosszú távú ráérés
  • szolnoki vagy környéki tartózkodási hely

Amit kínálunk

  • bruttó 750 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalahetőség
  • egy multinacionális cég megismerése
  • változatos környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltesz egy fényképes önéletrajzot.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!