www.cvonline.hu

Polcszervizes Bruttó 850 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 999221
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal a Hell Energy Magyarország Kft. számára keresünk polcszervizes pozícióba diákokat!

Feladatok:

  • Budapesti üzletekben polcok feltöltése
  • Polcrendezés megadott utasítások alapján
  • Üzletkötő munkájának segítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • A munka min. fél évig történő vállalása
  • Heti 2-3 napos ráérés napi 8-10 órában

Amit kínálunk:

  • Bruttó 850 Ft/óra
  • Egy multinacionális cég megismerése
  • Változatos környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!