www.cvonline.hu

Polckép tervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2017.04.14.
Hirdetés azonosító: 1108373

Pozíció leírása / Job description

Parnercégünk megbízásából keresünk önálló és tapasztalt Polckép tervezőt az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

-negyedéves/ havi polcképek kategóriánkénti megtervezése és utánkövetése
-termék szortiment stratégiájának készítése és megvalósítása
-piackutatási keretek meghatározása, adatok begyűjtése és elemzése
-vásárlói szükségletek folyamatos figyelése
-az éves szortiment és ahhoz kapcsolódó beszerzési feladatok tervezése
-az éves promóciók, termékkampányok szervezése, letárgyalása és lebonyolítása
-termékek kihelyezésének kontrollingja

Elvárások:

-Polckép tervezésben szerzett 3-5 év tapasztalat
-Középszintű angol nyelvtudás
-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Önálló munkavégzés
-SpaceMan tervező szoftver ismerete előny jelent

Amit kínálunk:

-Stabil vállalati háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a