www.cvonline.hu

Polci elérhetőség ellenőrző munkatárs

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • A napi ellenőrzés megadott időbeni elvégzése az összes osztályon
  • Az ellenőrzések során generálódott listák kinyomtatása és eljuttatása a vezetők részére
  • Vevők szükséges információkkal való ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vevőorientáltság
  • Pontosság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő képesség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
  • Budapest, IX. kerület
  • Budapest, XV. kerület
  • Budakalász

Egyéb:

Több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő