www.cvonline.hu

POLCFELTÖLTŐ KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó HELL Energy Magyarország Kft. munkatársat  keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Hűtők és egyéb marketing anyagok kiszállítása
  • Bolti merchandising
  • Adminisztratív feladatok, felmérések végzése
  • Hazai független üzletek látogatása
  • Értékesítés a területen levő üzletekbe
  • Bolti szintű akciók szervezése
  • Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása
  • Új vevőkapcsolatok kialakítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség
  • Minimum 2 év Tapasztalat FMCG szektorban, ital kategóriában
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Hazai lánc régiók korábbi kezelése
  • Regionális vevők ismerete
  • Területi ismeretek
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tárgyaló- prezentációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kereskedelmi rendszer irányításával járó szakmai kihívás
  • Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon, számítógép
  • Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren felül teljesítményarányos juttatás (bónusz)

A munkavégzés helye: országszerte

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció pontos megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.01.08 - ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Info: Link megjelenítése

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges