Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu
Polcfeltöltés - Miskolc, Szigetszentmiklós (Referenciaszám: PJ5131) 
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.29.
Hirdetés azonosító: 1099133
lejárt

Miskolcra és Szigetszentmiklósra keresünk diákokat polcfeltöltésre

Feladatok:
- 10-15 kg-os dobozok mozgatása
- Áru polcra pakolása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév

Jelentkezés:
Kérjük, telefonszámodat küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

 
Egyéb hasonló állások Önnek
Alkatrész kiszállító (Szigetszentmiklós)

Unix Autó Kft.

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció” Az UNIX Aut...
Szigetszentmiklós, Budapest, Pest


Gyorséttermi dolgozó Szigetszentmiklós

Work Force Kft.

M0 Szigetszentmiklósi lehajtójához Gyorséttermi...
Pest


Eladó – Pénztáros (Miskolc)

Pirex 98 Kft.

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kisker...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén