www.cvonline.hu

Polccímke csere ÓRABÉR: BR. 903 FT

  • A hirdetés 864 napja lejárt

- Termékek ártábláinak beolvasása kézi scannerrel majd a nyomtatott új ártáblák cseréje.
- Akár egy nap vállalása is lehetséges

Kérjük, amennyiben angol, vagy német nyelvtudással rendelkezel, jelöld a jelentkezésednél!

Munka időpont: 03.16-18. 8:30-18:30

Munkavégzés helye: Budapest, IX.kerület

Bérezés: bruttó. 903 Ft/óra

Elvárás

- Aktív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
- 18. életév betöltése
- monotonitástűrés

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr