www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
PO / Inventory Functional Support
pozíció betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú informatikai (vagy pénzügyi) végzettség
  • Adatbáziskezelési ismeret
  • Precizitás, jó kommunikációs, kezdeményező és problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a könyvelés ill. pénzügyek iránt
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • VBA (macro) programozás ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • Purchase Order (PO) és Inventory folyamatok fejlesztése és támogatása
  • Tesztelések végzése, koordinálása
  • Folyamat kontroll és audit megfelelőség biztosítása
  • Rendszerhibák megoldása
  • Adatbázis lekérdezések (SQL) írása, pénzügyi riportok fejlesztése és futtatása
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Szoros kapcsolattartás a könyvelési területtel

ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Oracle integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés helye Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal