www.cvonline.hu
PO és Inventory folyamattámogató (Referenciaszám: PJ4529)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1044326
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

PO és Inventory folyamattámogató

Feladatok:
- Purchase Order és Inventory folyamatok támogatása
- Tesztelések koordinálása és lebonyolítása

- Folyamat kontroll és audit megfelelőség biztosítása
- Felmerülő rendszerhibák megoldása
- SQL adatbázis lekérdezések írása, pénzügyi riportok fejlesztése és futtatása
- Szoros együttműködés a könyvelési területtel

Az ideális jelölt:
- Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik
- Felsőfokú pénzügyi vagy informatikai végzettséggel bír
- Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalatot
- VBA (macro) és MS Office ismeretekre tett szert

- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel megáldott
- Különösen ügyel a részletekre, precíz, pontos

Megbízónknál része lehet:
- Egy dinamikus és fiatalos csapatnak
- Folyamatos szakmai és személyiségbeli fejlődésben

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06