www.cvonline.hu

PL/SQL fejlesztő

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, nagyvállalati környezetbe üzleti alkalmazások továbbfejlesztésére és fejlesztői támogatására keres

PL/SQL FEJLESZTŐ

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

• Kommunikáció az üzleti oldallal, fejlesztési igények felmérése
• Új funkcionalitások részletes technikai specifikációjának elkészítése
• Új szoftver komponensek fejlesztése
• Komponenstesztelési feladatok
• A rendszerek SLA alapú fejlesztői támogatása
• Hibakeresés, hibajavítás

Elvárások:

• PL/SQL fejlesztői szintű ismerete
• Legalább alapszintű angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Minőségorientált szemlélet
• Önállóság

Amit ajánlunk:

• Versenyképes juttatási csomag,
• Barátságos, kommunikatív, nyitott gondolkodású környezet,
• Kimagasló munkahelyi körülmények,
• Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek,
• Innovatív technológiák.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő