www.cvonline.hu
PL/SQL fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.03.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 914782
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

 Megbízónk több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ is, számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Leendő kolléga feladatai:

  • Back office rendszerekhez kapcsolódó informatikai rendszerek fejlesztése
  • Kapcsolattartás az üzleti oldallal, igények tisztázása
  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok
  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásában való részvétel
  • Elkészült fejlesztések dokumentálása, tesztelése, támogatása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • SQL és PL/SQL (Oracle 11gR2) magas szintű ismerete (munkaidő kb 80%-ában)
  • C# .NET (Visual Studio 2013/2010) ismerete csoportmunkában (Team Foundation Server) és deployment eszközök használatában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Ügyviteli és back office rendszerekben szerzett fejlesztői vagy szervezői ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Kategória
IT / Informatika
Régió