www.cvonline.hu

PL/SQL fejlesztő

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Rendelkezel legalább egy év gyakorlattal PL/SQL programozásban?

Szívesen csatlakoznál egy pénzügyi területen tevékenykedő cég fejlesztői csapatához, ahol a fizetés mellé kondibérlet is jár?

Akkor jelentkezz

pozícióba!

Megbízónk német hátterű nemzetközi vállalat, hazai leányvállalatuk 300 főt foglalkoztat. Az IT részleg kiemelt helyen van a cég életében - a programozói csapat bővítése okán keresik lelkes, elhivatott munkatársukat a fent nevezett pozícióba.

Feladatok:

  • Oracle, PL/SQL alapú modulok fejlesztése,
  • új és meglévő rendszerek továbbfejlesztése,
  • operatív és stratégiai feladatok ellátása,
  • változáskérelmek ('change request'-ek) kezelése.

Elvárások:

  • IT végzettség,
  • PL/SQL programozásban szerzett legalább 1-3 év tapasztalat,
  • Oracle 10g, 11g ismeret,
  • webfejlesztésben szerzett naprakész tapasztalat (PHP/JavaScript/AJAX),
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • csapatjátékos, pro-aktív attitűd,
  • folyamatszemlélet, precizitás és tanulékonyság.

További előnyt jelent:

  • Oracle DBA tapasztalat,
  • SQL optimalizálásban szerzett tapasztalat,
  • BASH programozási ismeret,
  • Linux rendszergazdai tapasztalatok.

Amit partnerünk kínál:

  • Magas színvonalú technológiák használata a napi munkavégzés során (adattárház, Oracle RAC claster, Blade szerverek),
  • modern, jól felszerelt munkakörnyezetel egy belvárosi irodában,
  • nemzetkőzi üzleti közeg.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő