www.cvonline.hu

PL/SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.03.31.

Pozíció leírása / Job description

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk szoftverfejlesztő munkatársat PL/SQL programozási háttérrel.

Feladatok:

- Oracle PL/SQL alapú új és meglévő egyedi modulok tervezése, fejlesztése
- A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
- Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése

Elvárások:

- PL/SQL, Oracle magas szintű ismeret
- Rendszertervezésben szerzett tapasztalat
- Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakmai angol szöveg megértése
- Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
- A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
- Új technológiák tanulására való hajlandóság

Előnyt jelent:

- web-fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Oracle DBA, BASH ismeret

Amit kínálunk:

- Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség
- Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
- Nemzetközi háttér, stabil munkahely
- Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -