www.cvonline.hu

PL/SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1081854

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk szoftverfejlesztő munkatársat PL/SQL programozási háttérrel.

Feladatok:

- Oracle PL/SQL alapú új és meglévő egyedi modulok tervezése, fejlesztése
- A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
- Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése

Elvárások:

- PL/SQL, Oracle magas szintű ismeret
- Rendszertervezésben szerzett tapasztalat
- Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakmai angol szöveg megértése
- Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
- A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
- Új technológiák tanulására való hajlandóság

Előnyt jelent:

- web-fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Oracle DBA, BASH ismeret

Amit kínálunk:

- Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség
- Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
- Nemzetközi háttér, stabil munkahely
- Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján