www.cvonline.hu

PLSQL fejlesztő

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Budapesti székhelyű agilis csapatba keresünk

PLSQL fejlesztőt

 aki részt venne a több mint 15 éve stabilan működő, európai piacra dolgozó, kategóriájában díjnyertes partnercégünk által fejlesztett innovatív fizetési technológiák fejlesztési projektjében, együttműködve a magas szintű szakmai háttérrel rendelkező csapattal.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

§  Oracle adatbázis / adattárház meglévő és új moduljainak fejlesztése üzleti igények alapján

§  Lekérdezések készítése, optimalizálás, finomhangolás

§  Fejlesztői dokumentáció készítése

§  Üzemeltetés támogatása

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

§  4-5 év fejlesztői tapasztalat

§  Magabiztos Oracle 10g/11g, PL/SQL ismeret

§  Nagy adatmennyiségek kezelésében szerzett tapasztalat

§  PL/SQL Developer ismeret

§  Középszintű angol nyelvismeret

§  Jó problémamegoldó készség

§  Előny: Tapasztalat verziókezelő használatában (SVN, GIT), TOAD használatában

AMIT KÍNÁLUNK:

§  Jó hangulatú, összetartó csapat

§  Hosszú távú perspektíva

§  Folyamatos fejlődési lehetőség