www.cvonline.hu

PL/SQL Fejlesztő

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető, nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, telekommunikációs megbízója részére CRM rendszer fejlesztéséért felelős csapatába keres

PL/SQL FEJLESZTŐ
pozícióba munkatársat.

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag.
• Barátságos, kommunikatív, nyitott gondolkodású környezet.
• Kimagasló munkahelyi körülmények.
• Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek.
• Innovatív technológiák.

Feladatok:
• Meglévő kód fejlesztése.
• Új szoftver komponensek fejlesztése.
• Komponenstesztelési feladatok.
• Dokumentáció készítése.
• Hibakeresés, hibajavítás.

Elvárások:
• 2 év PL/SQL fejlesztői tapasztalat.
• .NET programozási ismeretek előnyt jelentenek.
• Jó kommunikációs készség és alkalmazkodó képesség.
• Legalább alapszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:
• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő