www.cvonline.hu
PL/SQL fejlesztő (Referenciaszám: PJ4198)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.30.
Jelentkezési határidő: 2017.01.01.
Hirdetés azonosító: 1011008
lejárt

Nagyléptékű informatikai rendszerekkel foglalkozó budapesti partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

PL/SQL fejlesztő

Feladatok:
- A belső fejlesztői csapat rendszerszervező feladatainak ellátása
- Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
- Rendszertervek készítése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése
- Fejlesztés nyomon követése
- Dokumentálás, tesztelés, statisztikák készítése
- Bevezetésben történő aktív közreműködés

Elvárások:
- Erős SQL és PL/SQL ismeretek
- Tapasztalat informatikai rendszerek és felületek tervezésében
- Jó elemző- és szervező-készség
- Projekt adminisztrációs ismeretek

Előnyt jelent:
- Felsőfokú informatikai végzettség

- Business Analyst tapasztalat
- SW/Rendszer architekt háttér
- Oracle eszközök ismerete
- Relációs adatbázis-tervezés ismerete
- WEB technológiák ismerete
- Egyéb adatbázis kezelők ismerete

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projekt
- Kiemelkedő bérezés
- Modern, jól megközelíthető belvárosi iroda
- Közvetlen csapat

Kérjük, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió