www.cvonline.hu
PL/SQL fejlesztő (ETL tanácsadó, fejelsztő)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2017.07.26.
Hirdetés azonosító: 1088271
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A kiválasztott jelölt nagyvállalati környezetben részt vesz adatintegrációs és adatmenedzsment megoldások tervezésében, implementálásában, illetve bevezetésében és konfigurálásában.
  • Elvárások

  • Legalább 2 éves ETL fejlesztői vagy tanácsadói területen eltöltött tapasztalat
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows vagy Linux
  • Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás (nem csak adatlekérdezések, hanem adatbázis programozás és adatbázis optimalizálás)
  • Adatbázis ismeretek: Oracle
  • Angol írott és beszélt nyelvismeret
  • Előnyök

  • ETL tervező eszköz gyakorlati szintű ismerete
  • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Informatica termékek ismerete
  • BI, adatvizualizációs ismeretek és tapasztalatok
  • Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat
  • Motiváció új megoldások és termékek megismerésére technikai szinten
  • Aktív kommunikáció ügyfelekkel, pre-sales „véna”
  • Amit ajánlunk

  • Kiváló irodai környezet, barátságos légkör
  • Továbbfejlődési tervek támogatása, szakmai tréningek
  • Fitneszterem használat, egyéb sportolási lehetőségek
  • Évente két csapatépítő alkalom
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió