www.cvonline.hu

PL/SQL Alkalmazás fejlesztő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja

PL/SQL Alkalmazás fejlesztőt

keres.

Feladatok

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel
  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásukban való részvétel
  • Fejlesztés vállalatirányítási- és kapcsolódó informatikai rendszerekben
  • Kapcsolódó adatbázisok- és rendszerek integrálása
  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok

Feltételek

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, lendületes személyiség
  • Jó problémamegoldó készség,

Előnyt jelenthet

  • Oracle adatbáziskezelő, SQL, PL/SQL,Oracle E-Business Suite ismerete
  • SQL Developer, TOAD ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol