www.cvonline.hu

PLC üzemeltető mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.13.
Hirdetés azonosító: 705011

Partnerünk tetőtéri ablakok gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat. Dinamikus szakmai csapatába, műszaki terültre keresünk tapasztalt munkatársat, PLC üzemeltető mérnök pozícióba.

Feladatok:

- Termelő területen alkalmazott PLC vezérlésű gépek és PC-k szakmai felügyelete, programozása, biztonsági mentése, szünetmentes áramellátásuk biztosítása
- A vállalat két telephelyén üzemeltetett gépek és berendezések hibaelhárítása és fejlesztése
- Részvétel a vállalat automatizálási beruházásaiban

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség (villamos-, automatizálási- vagy mechatronikai mérnök szakon)
- Siemens, Omron és Allen-Bradley PLC -k ismerete
- minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Hajtásszabályozók, vezérlők ismerete
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Eredményorientált, folyamatszemléletű, kezdeményező személyiség

Amit kínálunk:

- Stabil pozíció egy nemzetközileg is ismert szervezetnél, modern vállalati és technológiai környezetben
- Versenyképes javadalmazás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, kihívást jelentő szakmai feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján