www.cvonline.hu

PLC Tesztmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1108350

Multinacionális partnerünk kutatási-fejlesztési részlegére keresünk PLC Tesztmérnök pozícióba szakembereket a vállalat budapesti székhelyére.

Feladatok:
  • Automatizálási rendszerek tesztelése és fejlesztése
  • Tesztkörnyezet konfiguráció és teszteljárások kidolgozása
  • Hibák elemzése és technikai dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás a Fejlesztési osztállyal

Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy Mérnök informatikus végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Automatizálási területen szerzett tapasztalat

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol/német nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.