www.cvonline.hu

PLC technikus

  • A hirdetés 896 napja lejárt

A Halla Visteon Climate Control (HVCC) a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 35 gyártó üzemmel és 5 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Halla Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközegtovábbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 22 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk egy szakmailag tapasztalt kollégát:

Legfontosabb munkaköri feladatok:

  • Összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete vezérléstechnikai szempontból, ezek támogatása
  • Új gépek, berendezések gyártásba vitelének támogatása, elektromos rajzok, illetve állapotának ellenőrzése
  • Gépek, berendezések vezérlő programjainak biztonsági mentése, karbantartása.
  • Vezérléstechnikai software-ek frissítése vásárlása, esetleges oktatások megszervezése
  • Gépek berendezések programozása
  • A terület irányítási rendszerének felügyelete, hálózatának karbantartása

Követelmények:

  • Különböző PLC nyelvezetek ismerete: Allen Bradley, Omron, PILZ
  • Képfelismerő rendszerek ismerete (Omron, Cognex)
  • Elektromos rajzok ismerete, olvasása
  • Vezérléstechnikai vagy villamos ismeretek középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Robot programozási ismeretek (KUKA, ABB)
  • Gépgyártási/tervezési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el jelentkezését és önéletrajzát (eddigi szakmai tapasztalatait pontosan feltüntetve) az alábbi címre

Répásy Szilviának.

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő