www.cvonline.hu

PLC technikus Sz02plc

  • A hirdetés 791 napja lejárt

PLC technikus

Sz02plc

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk PLC technikus munkatársat.

Feladatok:

  • Összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete vezérléstechnikai szempontból, ezek támogatása;
  • Új gépek, berendezések gyártásba vitelének támogatása, elektromos rajzok, illetve állapotának ellenőrzése;
  • Gépek, berendezések vezérlő programjainak biztonsági mentése, karbantartása;
  • Vezérléstechnikai software-ek frissítése vásárlása, esetleges oktatások megszervezése;
  • Gépek berendezések programozása;
  • A terület irányítási rendszerének felügyelete, hálózatának karbantartása.

Elvárások:

  • Vezérléstechnikai vagy villamos ismeretek középfokú végzettség;
  • Különböző PLC nyelvezetek ismerete (Allen Bradley, Omron, PILZ);
  • Képfelismerő rendszerek ismerete (Omron, Cognex);
  • Elektromos rajzok ismerete, olvasása.

Előny:

  • Robot programozási ismeretek (KUKA, ABB);
  • Gépgyártási/tervezési tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.

Önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol