www.cvonline.hu

PLC technikus - automatizálási területen

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.13.
Hirdetés azonosító: 874485

Osztrák tulajdonú multinacionális partnerünk részére keresünk műanyagipari háttérrel rendelkező, tapasztalt PLC technikus kollégát automatizálási területre.

Feladatok:

- Termelési célok elérésének biztosítása, gyártási technológiák betartása. A gyártás folyamatos fenntartása, problémamegoldás.
- Szerszámcserék kivitelezése.
- Automata gyártó berendezések (csomagoló, nyomtató, továbbító, stb.) kezelése, esetleges hibák felismerése, hibaelhárítás, karbantartás.
- Részvétel a gyártástechnológiai és műszaki fejlesztésekben. Folyamatok optimalizálása, költségcsökkentés.
- Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása.

Elvárások:

- Műszaki végzettség (ideális esetben elektronikai vagy automatizálási területen).
- PLC programozási és gyártásautomatizálási ismeretek, PLC rendszerek biztos kezelése.
- Többéves szakmai tapasztalat a műanyag-feldolgozó iparban. Pneumatikai és extrúziós ismeretek előnyt jelentenek.
- Utazási ill. külföldön tartózkodási hajlandóság a betanulási időszakban (3 hónap)
- Megbízhatóság, elkötelezettség, képesség az önálló munkavégzésre.
- Felelősségteljes gondolkodásmód, team munkára való alkalmasság.
- Jó szervezőkészség, rendszerszemlélet.
- Német vagy angol nyelv szakmai szintű ismerete elengedhetetlen.
- Jó MS Office ismeretek, SAP ismeret előny.

Amit kínálunk:

- Stabil, folyamatosan fejlődő multinacionális vállalati háttér,
- Családias vállalati kultúra,
- Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások megegyezés szerint,
- Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a