www.cvonline.hu

PLC TECHNIKUS – műanyagipari automatizálás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 855419

Link megjelenítéseimages/editor/1357731351.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz, új termékvonalak sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A gyártás folyamatos biztosítása, a termelési célok megtartása és a gyártási technológiák betartása
  • Szerszámcserék kivitelezése - problémamegoldás
  • PLC vezérlésű automata berendezések kezelése, esetleges hibák felismerése, hibaelhárítás
  • Részvétel a gyártástechnológiai és műszaki fejlesztésekben. Folyamatok optimalizálása, költségcsökkentés
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki végzettség (ideális esetben elektronikai vagy automatizálási területen)
  • PLC programozási és gyártásautomatizálási ismeretek, PLC rendszerek biztos kezelése
  • Többéves szakmai tapasztalat a műanyag-feldolgozó iparban és/vagy tapasztalat extrúziós technológiával
  • Utazási ill. külföldön tartózkodási hajlandóság a betanulási időszakban
  • Megbízhatóság, elkötelezettség, képesség az önálló munkavégzésre
  • Felelősségteljes gondolkodásmód, team munkára való alkalmasság
  • Jó szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Német nyelv szakmai szintű ismerete elengedhetetlen, az angol nyelvismeret előnyt jelent

ELŐNYT JELENT

  • Pneumatikai ismeretek
  • MS Office és SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, az utazási költség térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Moson-Sopron megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC TECHNIKUS – műanyagipari automatizálás, Győr-Moson-Sopron megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése