www.cvonline.hu

PLC szakmérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 996940

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Expert csapat szakmai támogatása – közép és hosszútávon vezetői feladatok (csapattagok szakmai fejlődésének, illetve továbbképzésének biztosítása, munka és termékbiztonsági elvárások betartatása)
  • Meglévő PLC rendszerek (Allen Bradley, Siemens) üzemeltése, fejlesztése a kapcsolódó processing, prepack és packing területeken
  • Kapcsolattartás más gyáregységekkel, aktív részvétel a jelenleg zajló standardizálási folyamatban
  • Aktív részvétel a TPM karbantartás folyamatos fejlesztésében
  • Aktív részvétel új termelő berendezések telepítésében és gépfejlesztésekben
  • Munka és termékbiztonsági elvárások betartása
  • Társszervezetekkel (például mérnökség) való együttműködés
  • A felmerülő igények értékelése, ezekre hatékony megoldások kidolgozása – problémamegoldás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, mechatronikai, gépészmérnöki, mérnök informatikus)
  • Magabiztos PLC tudás (hardver, szoftver, telepítés, programozás, hibaelhárítás)
  • Termelési területen szerzett műszaki tapasztalat (legalább 2 év)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkastílus
  • Határozottság
  • Jó kommunikációs képesség

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

 Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!