www.cvonline.hu

PLC specialista

  • A hirdetés 13 napja lejárt

Pozíció leírása:

A berendezések rendelkezésre állásának biztosítása;
PLC programozási feladatok;
Karbantartási tervek készítése és aktualizálása;
Karbantartási és üzemzavar elhárítási feladatainak koordinálása;
A tartalék alkatrészek megrendelése;
Projektfeladatok.

Követelmények:

Villamosmérnök végzettség
Min. 3 év Karbantartó mérnöki pozícióban szerzett tapasztalat
Megelőző karbantartási technikák ismerete
Hajtás szabályzási ismeretek
Ipari robotok ismerete
Műszaki rajz ismeret
Angol vagy német nyelvtudás
PLC ismeret
Műszaki rajz ismerete

Előny:

Projektvezetési gyakorlat
PLC programozási gyakorlat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya vonzáskörzete

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 791-5969

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Proaktív
Jó kommunikációs készség