www.cvonline.hu

PLC PROGRAMOZÓ

  • A hirdetés 690 napja lejárt

A FÉMALK ZRT.  25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.

Link megjelenítése

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Feladatok:

  • A cég által gyártott gépek vezérlő szoftverének létrehozása általában OMRON környezetben
  • Korábbi berendezések programjainak optimalizálása
  • Gépek üzembe helyezése a cégnél és külső partnereknél
  • A gépek/berendezések garancia időtartama alatti szoftveres szervizelési feladatok.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • OMRON CX-One szoftver alap szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség

Előny:

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • OMRON CX-One szoftver haladó szintű ismerete
  • EPlan és WSCAD ismeret
  • Robot programozási ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő