www.cvonline.hu

PLC programozó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 853974

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari gyártó vállalata. Észak- Kelet Magyarországi telephelyükre keresünk kollégát.

Feladatok:
  • Új gyártóberendezések, eszközök felügyelete;
  • Az új termelő berendezések és a belső nyomon követési rendszer közötti kapcsolat biztosítása;
  • Erőforrás-, és kapacitástervek felügyelete;
  • A megfelelő működési állapot, valamint az eszközök és erőforrások gazdaságos felhasználásának biztosítása;
  • Az elektronikai karbantartó csapat támogatása.
Elvárások:
  • PLC-vel/Robotprogramozással kapcsolatos befejezett tanulmányok;
  • Szakmai tapasztalat programozás területén;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (német nyelv ismerete előny);
  • Analitikus gondolkodás, hatékony munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Lendületes, magas technológiai szintű gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, szakmai kihívásokkal teli feladatkör, valamint a külföldi utazási lehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc