www.cvonline.hu

PLC programozó

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagoló-gépgyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Mint PLC – programozó Ön részt vesz elektrotechnikai projektekben.  Fő feladata termékeink programfunkcióinak megtervezése és programozása; az egyes gépektől egészen a komplett, teljesen automatizált csomagolórendszerekig. Folyamatosan nyomon követi a futó projekteket, a műszaki tanácsadástól az ügyfél telephelyén történő sikeres üzembe helyezésig.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki / automatizálási szakon szerzett diploma / elektrotechnikusi szakoklevél
  • Legalább alapszintű PLC programozói ismeret
  • Külföldi utazások és beüzemelések vállalása
  • Rendszerszemlélet
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • Fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezési és juttatási rendszer.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line az alábbi linken keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves