www.cvonline.hu

PLC programozó

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Fejér megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk PLC programozó munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártósorok támogatása PLC oldalról
  • Gyártósorok zavartalan működésének biztosítása, újítások bevezetése
  • Gépek, berendezések, készletek, anyagok szakszerű kezelése a vállalati előírásoknak megfelelően
  • Karbantartási tervek betartása, villamos karbantartók munkájának támogatása
  • Fejlesztések, valamint a felmerülő villamos munkák elvégzésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a németországi központtal

Elvárások:

  • Minimum középfokú, technikus végzettség (Gépész/villamosipar)
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Siemens S7 alapos ismerete (Profibus, Profinet)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vevőközpontú gondolkodás

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő