www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    PLC Programozó

Hozzáadva: 2017.11.14.
lejárt

Épületfelügyeleti rendszerek tervezésében, kivitelezésében, a piac egyik meghatározó, folyamatosan növekvő partnerünk számára keresünk PLC Programozó munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • S7, VIPA PLC programozása
  • Dokumentációk (protokollok, leírások, átadási) készítése
  • Egyeztetés Megrendelővel, műszaki ellenőrrel, kollégákkal
  • Műszaki támogatás az ajánlatkészítőknek (konfiguráció kiválasztás)
  • Megnyert projekteknél műszaki támogatás a tervezőnek

Elvárások
  • villamosmérnöki végzettség
  • legalább 3 éves S7 PLC programozási gyakorlat
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel)
  • dinamikus és kreatív személyiség
  • lojalitás, hosszú távú gondolkodás

Értékelt kvalitások
  • Épületautomatika rendszerek ismerete
  • Schneider, Allan Bradley PLC-k ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Céges telefon, notebook
  • „Jó csapat”

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió