www.cvonline.hu

PLC PROGRAMOZÓ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1087351
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú öntődéje, mely 1989-ben indult útjára.
A vállalat elsősorban az autóipar számára állít elő öntvényeket, valamint ezek felületkezelésével megmunkálásával és különböző szerelési műveletek elvégzésével törekszik az ügyféligények magas színvonalú kiszolgálására.  A vállalatot a megbízhatóság és a folyamatos fejlődés jellemzi.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest XXI. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Folyamatos fejlődés

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A cég által gyártott gépek vezérlő szoftverének létrehozása
  • Korábbi berendezések programjainak optimalizálása
  • Gépek üzembe helyezése a cégnél és külső partnereknél

AMIT ELVÁRUNK:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • PLC programozási tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • OMRON, Siemens, Mitsubishi PLC programozási ismeret
  • EPlan vagy WSCAD ismeret
  • Robot programozási ismeret (ABB, FANUC)

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.
Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya