www.cvonline.hu
PLC programozó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077382
lejárt

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ABB  és Motoman robotok programozása
  • Programok karbantartása, optimalizálása, módosítása
  • Az automata gyártósorok folyamatos működésének fenntartása
  • Gyártógépek üzembe helyezése
  • Gépátépítés, kamera és mérőszenzorok installálása
  • Kamerarendszerek programozása
  • Karbantartás támogatása
  • Villamos dokumentumok módosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Siemens S7 és Omron programozási nyelvek ismerete
  • Szervo hajtások és frekvenciaváltók ismerete
  • Pneumatika, elektronika, elektrotechnika ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil vállalati háttér, fiatal dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.