www.cvonline.hu

PLC PROGRAMOZÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1020133

Fejér megyei neves autóipari beszállító cég megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatrásat:

Feladatok

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Hibafeltárás, elhárítás
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • PLC programozó végzettség
  • Siemens Step 7 program ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek (S5, Profibus, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC PROGRAMOZÓ, Fejér megye