www.cvonline.hu

PLC programozó villamosmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.09.
Hirdetés azonosító: 700434

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi vezető autóipari beszállító parter cégünk számára keresünk gyárátstervező mérnök munkatársat.

Feladatok:

- Új, automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése, szoftver fejlesztése
- Gyártógépek vezérlés és szabályzási rendszereinek mérnöki támogatása
- Új berendezések PLC rendszereinek átvétele és üzembe helyezése
- Felelősség a gépi hibák elhárításában, megelőzésében
- Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás: gépek beszállítóival, szakképviseleteivel
- Hibakeresés PLC programokban, automatizált rendszerekben
- Gépek, berendezések, gyártási folyamatok állandó optimalizálása

Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat
- PLC programozási ismeret S7, Struktulrált text környezet
- Gyakorlat PLC programozás területén, automatizálási feladatokhhoz önállóan megírt referencia programok
- Önállóság, határozott fellépés
- Logikus, analtikus gondolkodás
- Csapatmunkára való képesség
- Ipari bus rendszerek ismerete
- Társalgási szintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a