www.cvonline.hu

PLC programozó - Veszprém megye (Referenciaszám: KJ-1462)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1027315

Feladatok:

  • PLC programozás, a programok karbantartása
  • Az elektromos karbantartási egység irányítása
  • Megelőző, időszakos és eseti karbantartások tervezése, koordinálása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, a futó projektek nyomon követése
  • Beruházások tervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Siemens S7 PLC program alapos ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Határozott személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy Veszprém megyei termelővállalat részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1462-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő