www.cvonline.hu

PLC PROGRAMOZÓ / TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 855421

Link megjelenítéseimages/editor/1304441568.jpg" border="0" alt="" />

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A megelőző karbantartási tervekben szereplő feladatok végrehajtása
  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység végzése a gyártóberendezéseken
  • Részvétel a karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak (KPI) rendszeres elemzésében, a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozásában
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében
  • A gyártósorokra érkező új termékek bevezetésének támogatása technikai, műszaki oldalról
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeinek illetékes munkatársaival a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Gyártóberendezések szoftvereinek napra készen tartása, javítása, archiválása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú Elektrotechnikusi, Villamosipari vagy Vezérléstechnikai - végzettség
  • SIEMENS S7 300 programozási ismeret
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Word, Excell)
  • Erős műszaki – gépészeti – villamossági ismeretek (Pneumatika, Szenzorika, stb.)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó probléma megoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi készenléti rendszer vállalása
  • Csapatszellem

ELŐNYT JELENT

  • SIEMENS STEP5, ProTool, WinCC Flexible 2008, TIA Portal felhasználói szintű ismerete
  • IEC 61131-3 programozás ismerete
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Érintésvédelmi szakvizsga
  • Alapfokú német / angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapjövedelem
  • Havi nettó 30.000 ft-os Cafeteria
  • 40 Ft/km bejárási támogatás vagy albérleti hozzájárulás
  • Éves bónusz
  • Szakmai és nyelvi képzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC PROGRAMOZÓ / TECHNIKUS, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése