www.cvonline.hu

PLC programozó (technikus)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1081526
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk PLC programozó munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • termelés támogatása, PLC programozások és hibakeresések elvégzése, hibafeltárás, elhárítás
  • PLC vezérlésű gépek üzemeltetése, kezelése, karbantartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • PLC programozói ismeretek
  • megbízható munkavégzés
  • csoportmunkára való képesség
  • készenlét, ügyelet vállalása

Előnyt jelent:

  • tapasztalat automatizált gyártósorok (PLC vezérelt) karbantartásában, hiba keresésében, javításában
  • versenyképes, az elvárásokat megfelelően tükröző munkabér és béren kívüli juttatási rendszer
  • előre lépési lehetőség
  • egy műszakos munkarend (6:00-14:00 óráig) hétfőtől - péntekig