www.cvonline.hu

PLC Programozó Mérnök

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK munkatársat heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:

  • szoftverfejlesztés, vezérlés villamos tervezése új automatizált gépek számára,
  • mérnöki támogatás gyártógép vezérlés és szabályozási rendszerei számára,
  • új berendezések PLC rendszereinek üzembe helyezése, ellenőrzése, átvétele,
  • gépi illetve PLC programozási hibák felderítése, megelőzése, elhárítása,
  • gépek beszállítóival, képviseleteivel, az anyacég külföldi telephelyeivel való kapcsolattartás,
  • folyamatok, berendezések állandó optimalizálása, ellenőrzése.

Szükséges ismeretek:

  • Villamosmérnöki diploma megléte alap feltétel,
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló területen,
  • Német és/vagy angol nyelv aktív, társalgási szintű használata,
  • Ismeretek és gyakorlat PLC programozás S7, Strukturált text környezet területén,
  • Ipari bus rendszerek ismerete,
  • Önállóan megírt referencia programok automatizálási feladatokhoz,
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  • analitikus gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban végzett munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Nemzetközi, multikulturális munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbuszjárattal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése/kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése/KellyServicesHu