www.cvonline.hu

PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1101868

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Próbapadok üzemeltetési feltételeinek biztosítása
  • A próbapadi nyilvántartási rendszer folyamatos fejlesztése, naprakészen tartása
  • Próbapadi műszaki információk nyilvántartása, kezelése
  • Próbapadok validálása, üzembe állítása, üzemem kívül helyezése
  • Szoftverek nyilvántartása, kezelése
  • A mérőprogramok módosítása a vizsgálati előírások szerint
  • A mérőprogramok fejlesztése a pontosabb, megbízhatóbb mérések érdekében
  • A mérési programok és mért eredmények tárolása, biztonságának fejlesztése
  • Karbantartási és kalibrálási tervek készítése
  • A karbantartás és kalibrálás támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (villamos/mechatronikai mérnök) végzettség
  • 3 éves tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC PROGRAMOZÓ MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)