www.cvonline.hu

PLC programozó mérnök (műszakos)

  • A hirdetés 820 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk jelöltet:

Pozíció leírása:

Gépek, berendezések elektromos vezérlésének elkészítése;
Projektek támogatása, villamos tevékenység koordinálása;
Új és meglévő gépek, berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése;
PLC gépek karbantartása;
Előírásoknak megfelelő dokumentáció készítése.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
PLC programozási ismeretek (Siemens S7)
Aktív angol nyelvtudás
Műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Fejér megye (A munkavégzés helyét e-mailben egyeztetni tudjuk)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés
Bejárás teljes támogatása
Cafeteria
Bónusz
Rendszeres tréningek, képzések
High-Tech technológia

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves