www.cvonline.hu

PLC programozó mérnök Írországba JO-1505-308202

  • A hirdetés 1167 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-285974

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
5-6 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Madlena Fejer
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

 Világszinten vezető technológiát alkalmazó, nemzetközi kontaklencse-gyártó partnercégünkhöz keresünk 31 gyártósoros gyárába

Szoftver automatizáló /PLC mérnököt Írországba

Kiváló fejlődési lehetőség, globális karrier, modern technológia, dinamikus, inspiráló környezet, relokációs támogatással, valamint versenyképes fizetéssel és juttatási csomaggal

Feladatok:

  • Programozható logikai vezérlők (PLC) fejlesztése, tesztelése, beállítása, felügyelete és módosítása egy nagymértékben automatizált gyártási környezetben (servo pneumatic, data control, servo motion)
  • Specifikáció készítése a felhasználói igények alapján
  • Magasszintű PLC és HMI kódok fejlesztése specifikációk alapján
  • Projekt csapatok munkájának támogatása, architektúrát és hardvert illető döntéselőkészítés és támogatás,  technikai segítségnyújtás,
  • Előírásoknak megfelelő dokumentáció vezetése, fenntartása
  • Prioritások felállítása

Elvárások:

  • Minimum 5 év ipari automaizálásban szerzett tapasztalat (PLC)
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség mérnöki vagy informatikai területen
  • Siemens S7 APT vagy Allen Bradley ControlLogix 5000 vagy Pilz Safety PLC vagy Wonderware Intouch/ArchestrA HMI vagy Mitsubishi Szoftver alapos ismerete
  • Kiváló, kommunikációképes angol nyelvtudás – angol nyelvű interjún való helytállás, továbbá a munkavégzés nyelve angol!
  • Proaktív, analitikus, jó problémamegoldó attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás

Amit partnercégünk kínál:

  • Nemzetközi karrierlehetőség, tréningek
  • Abszolút modern technológia
  • Relokációs támogatás (utazás és lakhatás)
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Írország, Dublintól másfél órára

Helyek Külföld
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol